Ogłoszenia parafialne 16 Niedziela Zwykła 18.07.2021

Czwartek – święto św. Marii Magdaleny

Piątek – święto św. Brygidy – zakonnicy, patronki Europy

Sobota – wsp. św. Kingi, dziewicy

1. W lipcu i sierpniu jest wakacyjny porządek Mszy św. ze względu na urlopy księży. Poniedziałek, wtorek – rano, środa – rano i wieczorem, czwartek – rano, piątek – rano i wieczorem, sobota – wieczorem. Kancelaria czynna będzie tylko po Mszach św.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby parafii.

1. We czwartek będzie dodatkowa Msza o g. 18.00 Msza św. o godzinie 17.00 nabożeństwo do św. Rity zachęcam do udziału. Do skrzynki przy figurze można wrzucać prośby i podziękowania do św. Rity, które będą odczytane w czasie nabożeństwa

1. W sobotę rozpoczynamy nowennę do MB Anielskiej, która przygotuje nas duchowo do odpustu parafialnego 2 sierpnia. Sumę odpustową będą sprawować srebrni jubilaci z Podsarnia ks. Bogdan Sarniak i ks. Marian Kapuściak.

1. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcimy pojazdy. Ofiary złożone w tym dniu zostaną przekazane na zakup środków transportu dla misjonarzy.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić po raz pierwszy Światowy Dzień dziadków i osób starszych, ogłoszony przez papieża Franciszka.

1. Pielgrzymka Góralska ogłoszenie. Prosimy o zapisy, aby ks. organizator wiedział ile osób będzie szło w pielgrzymce by zrobić stosowne przygotowania.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej Gościa niedzielnego i Niedzieli