Ogłoszenia parafialne na 4 Niedzielę Wielkanocną 21.04.2024

1. Kalendarz liturgiczny:

wtorek – Uroczystość św. Wojciecha bp i męczennika Patrona Polski

Czwartek –  święto św. Marka Ewangelisty

1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby Bożej. Z tej okazji w naszej parafii gościmy siostry ze Zgromadzenia Duszy Chrystusowej: s. Symeonę i s. Laurę. Swoim doświadczeniem z pracy misyjnej dzieli się z nami s. Symeona z Kamerunu, pierwsza czarnoskóra siostra w tym zgromadzeniu. Po Mszy świętej można wesprzeć pracę sióstr w Kamerunie składając dowolne ofiary.

1. Dziś po Mszy św. o 11.00 spotkanie z rodzicami klas III w sprawie organizacji I Komunii.

1. W poniedziałek nabożeństwo do św. Rity o g. 17.00 nabożeństwo i o g. 18.00 Msza św. Serdecznie zapraszam.

1. We czwartek o 17.00 spotkanie do bierzmowania kl VII.

1. W sobotę zapraszam na 17.30 na nabożeństwo dziękczynne w 10 r. kanonizacji św. Jana Pawła II.

1. Chętnych do wyjazdu na beatyfikację ks. Michała Rapacza 15 czerwca w krakowskich Łagiewnikach. Proszę o zapisy dzisiaj w zakrystii bo trzeba zamówić bilety.