Ogłoszenia parafialne na 5 Niedzielę Wielkanocną 15.05.2022

Poniedziałek  – święto św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika

Piątek – wsp św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

Sobota – wsp. św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika

1. Majówki codziennie o g. 17.30.

1. Próby liturgiczne przed pierwszą komunią w poniedziałek i czwartek o 16.00.

1. W sobotę od 9.00 do 10.30 spowiedź dzieci i rodziców przed I Komunią św. W niedzielę I Komunia dzieci z rodzicami przychodzą na g. 10.40. Bardzo proszę o uczestnictwo we Mszy św. I Komunijnej św. tylko rodziny dzieci komunijnych. Parafian zapraszam na inne Msze święte.

1. W niedzielę nie będzie Mszy św. o 15.00. w tym dniu przypada liturgiczne wspomnienie św. Rity. Zapraszam na 17.00 na nabożeństwo do św. Rity. Poświęcimy nową figurę świętej oraz nastawę na której będzie umieszczona. W puszce na ołtarzu MB można składać prośby do św. Rity. W czasie Mszy św. będzie poświęcenie róż, będzie je można zakupić przed Mszą św. pod chórem.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele parafialne.

1. Gościmy także wolontariuszy z Kościoła Prześladowanego. Po Mszy można wspomóc organizację datkami do puszek.

1. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości łask bożych oraz wstawiennictwa świętych patronów.