Ogłoszenia parafialne 25 Niedziela Zwykła 18.09.2022

Środa – święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty

Czwartek – wsp św. Bernardyny Jabłońskiej zakonnicy

Piątek – wsp św. o. Pio z Pietrelciny

1. Dzisiaj składka na potrzeby parafii. o g. 15.00 Msza św. na Danielkach Kazanie wygłosi ks. Andrzej Wciślak.
  2. We wtorek o 17.00 spotkanie ministrantów, zapraszam też kandydatów, którzy chcą służyć Jezusowi przy ołtarzu.
  3. We czwartek o g. 17.00 nabożeństwo do św. Rity, później Msza św. bardzo serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę.
  4. W niedzielę 18 września obchodzimy  Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do objęcia swoją modlitwą młodych naszej parafii i Archidiecezji oraz pracujących z nimi duszpasterzy. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie możliwość złożenia ofiar do puszek, które przeznaczone zostaną na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii, dekanacie i diecezji.
  5. 0rganizowany jest wyjazd do Krakowa Łagiewnik w sobotę 24 września na zjazd Żywego Różańca, naszych zelatorów i chętnych członków Róż prosimy o zapisy w zakrystii.
  6. Bardzo proszę o zgłaszanie się firm, które chcą dokończyć kaplicę przedpogrzebową. Jest do wykonania ocieplenie kaplicy, położenie tynków, , instalacja elektryczna, instalacja hydrauliczna, ogrzewanie, chłodnia. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu ze mną w godzinach pracy kancelarii. Od jutra będzie montowany dach. Bardzo prosimy o ofiary na budowę kaplicy.
  7. Organizowana jest pielgrzymka z naszej parafii do Włoch 24 czerwiec do 2 lipca 2023 . W planach min Padwa, Loreto, Manopello Casia, Rocaporena, San Giovanni Rotondo, Góra św. Michała Gargano, Pompeje, Neapol. Rzym, Asyż. Chętnych proszę o zapisy do 25 października w kancelarii. Bliższe informacje u mnie.
  8. Od poniedziałku będzie nowa książka intencji na 2023 rok. Przypominam, że kancelaria jest czynna w poniedziałki, czwartki i piątki po południu, wtorek i sobota rano, we środę nieczynne.