Ogłoszenia parafialne 29 niedziela zwykła

wtorek – uroczystość św. Jana Pawła II papieża

środa – wsp św. Jana Kapistrana  kapłana

czwartek – wsp. św. Antoniego Marii Clareta bp

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. We wtorek o g. 17.00 nabożeństwo do św. Rity połączone z nabożeństwem różańcowym i Msza św. o g. 18.00 ku jej czci.

1. W piątek o g. 9.00 Msza św. dla społeczności SP nr. 2 w dzień patrona ks. Jana Góralika. Serdecznie zapraszamy.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić rocznicę poświęcenia naszego kościoła.

1. Bardzo proszę o zadbanie grobów na cmentarzach przed Świętem Zmarłych. Śmieci proszę wyrzucać do kontenera.

1. Można składać wypominki roczne na g. 7.30 lub 11.00 oraz jednorazowe będziemy za zmarłych modlić się cały listopad koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. Zachęcam do wzięcia udziału w pielgrzymce do Fatimy w roku Jubileuszowym 2025.

1. Solenizantom i jubilatom życzymy opieki Bożej, wstawiennictwa Matki Bożej i orędownictwa świętych patronów.