Ogłoszenia parafialne 14 Niedziela Zwykła 7.07.2024

Czwartek – wsp. św. Benedykta patrona Europy

Piątek – wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu bp i męczennika

Sobota – wsp. św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. W lipcu i sierpniu jest wakacyjny porządek Mszy św. ze względu na urlopy księży. Poniedziałek, środa piątek, sobota – wieczorem, czwartek – rano,. Kancelaria czynna będzie tylko po Mszach św.

1. W sobotę będzie g. 18.00 Msza św. i nabożeństwo Fatimskie z procesją.

1. We środę ze skansenu w Zubrzycy wyrusza druga rowerowa Orawska Pielgrzymka do Częstochowy. Zapraszamy do kościółka w skansenie na mszę św. o godz. 9.00 na pożegnanie pielgrzymów.

1. W tym roku już po raz 43. wyrusza Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Grupa Orawska wychodzi w środę – 24 lipca – z Zubrzycy Górnej po Mszy o 10.00 w kaplicy św. Antoniego. Wejście na Jasną Górę 31 lipca. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii. Więcej informacji na stronie Grupy Orawskiej.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej Gościa niedzielnego i Niedzieli

1. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości łask bożych oraz wstawiennictwa świętych patronów.