Ogłoszenia parafialne 5 niedziela zwykła 5 luty 2023

1. Kalendarz liturgiczny:

wtorek – wsp. bł. Klary Szczęsnej – dziewicy

sobota – NMP z Lourdes

1. W sobotę wspomnienie MB z Lourdes. Światowy Dzień Chorych o g. 10.00 odprawimy Mszę św. w intencji chorych z naszej parafii i udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. W miarę możliwości ułatwmy przyjazd chorym i starszym na Mszę św. Po Mszy św. zapraszamy chorych i starszych do OSP na kawę, herbatę i ciasto
  2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy nabożeństwo 40-sto godzinne. Po każdej Mszy św. adoracja w I niedzielę miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po sumie i adoracja do g. 15.00, którą zakończymy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na adorację domy na Psiarni w stronę kościoła i od kościoła do granicy. Za tydzień Pieronki, Drobny Wierch i Kawalery.
  3. Za tydzień będziemy gościli przedstawicieli wydawnictwa paulistów będzie można jak w latach ubiegłych nabyć Ewangelię na każdy dzień oraz Pismo Święte.
  4. Bardzo proszę o ofiary na ogrzewanie kościoła. Przyszedł pierwszy rachunek za okres od 20 października do 20 grudnia i wyniósł 13 tyś 896 zł i 5 groszy. Można je składać w kopertach.
  5. Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy serdeczne życzenia opieki świętych patronów i wszelkich łask bożych.